M2Solutions
Právě je , dne 17.06.2021
Služby určené pro FIRMY

Správa nemovitostí - Facility management

Komplexní správa nemovitostí, areálů a nemovitostí libovolného druhu - jste vlastníkem či provozovatelem a potřeujete zajistit bezproblémový chod Vašeho areálu, sídla, kanceláří či skladu? Zajistíme pro Vás vše nezbytné, od úklidových prací, přes ostrahu objektu až po vyhotovování pravidelných hlášení o stavu Vašeho objektu. Řídíme se heslem, že kvalitní správa nemovitostí, zvyšuje produktivitu práce a pokud budete spokojeni Vy, budou spokojeni obě strany a to je naším cílem. Správu Vašich nemovitostí zajistíme použitím standardizováných procesů, které Vám v dlouhodobém horizontu pomohou ušetřit náklady. Správa nemovitostí je služba, která Vám šetří starosti a peníze.

  • technická správa nemovitostí - zajistíme bezproblémový provoz a údržbu nemovitosti, revizní činnosti, technicko-administrativní služby
  • údržba zeleně - ošetřování stomů, prořezávání stromů, sadba rostlin, kypření půdy, zalévání

Vedení provozní evidence objektu - zajistíme pro Vás vedení evidence jednotlivých nákladů na opravy, na pravidelnou údržbu, náklady na energie, náklady zanalyzujeme a stanovíme rozdělení nákladů pro jednotlivé nájemníky Vašeho prostoru, stanovíme výše zálohových faktur

Výkup pozemků pro realizaci stavby - potřebujete stavět, ale pozemky pro Váš projekt patří někomu jinému? Zajistíme pro Vás výkup těchto pozemků.

  • zajistíme zjištění majitelů pozemků
  • zajistíme komunikaci s majiteli
  • zajistíme domluvení prodejní smlouvy
  • zajistíme prodej
  • zajistíme převod na Vás

Koordinace menších rekonstrukcí - chystáte se rekonstruovat Váš objekt? Zajistíme pro Vás nezbytné dodavatelské firmy a veškeré práce budeme koordinovat za Vás až do úspěšného konce rekonstrukce.

Úklidové práce - každý objekt si žádá údržbu, ať jde o úklid kanceláří či po náročné úklidy externích prosterů, jsme připraveni pro Vás vše zajistit.

Správa bytových komplexů - jste bytové družstvo, které potřebuje kvalitně, rychle a cenově výhodně spravovat své bytové komplexy? Zajistíme pro Vás jak údržbové, tak úklidové práce. Správa nemovitostí bytových družstev si žádá specializované procesy, které my ovládáme a jsme připraveni je Vám poskytnout.

Zajištění dodavatelských služeb - potřebujete novou hlídací agenturu, novou úklidovou službu nebo třeba novou údržbovou firmu a nevíte která je nejvýhodnější, která nejkkvalitnější? Zajistíme Vám výběrové řízení a Vy budete mít jistotu, že získáte ty nejkvalitnější služby na trhu. Pro správa Vašich nemovitostí zajistíme pouze vybrané a kvalitní dodavatelské společnosti.

Komunikace se státní správou

Administrativní služby